משטרת גלילות עצרה ביום שבת שעבר מאבטח (26) באחד המועדונים בהרצליה פיתוח בעקבות תלונה שהגישו נגדו שתי צעירות שטענו כי אנס אותן. מחקירת המשטרה עולה, כי ביום שישי שעבר הגיעו שתי הצעירות, בנות 19 מהרצליה, לבלות במועדון ושתו לשוכרה. בסיום הבילוי במועדון, כך העידו הבנות במשטרה יום למחרת, הציע להן המאבטח להסיע אותן לביתן, ושם, על פי החשד, ניצל את מצבן וביצע בהן מעשי מין שלא בהסכמה.

"הצעירות סיפרו כי לא ידעו מה קרה באותו הלילה, אך סיפרו כי למחרת התקשר אליהן המאבטח בתקווה להמשיך את הבילוי המשולש מהלילה הקודם, ואז סיפר להן כי קיים יחסי מין עם אחת מהן וקיים יחסים אינטימיים עם הצעירה השנייה", מספר פקד שרון מלכה ממשטרת גלילות.

"הצעירות הוסיפו כי הן לא הביעו את הסכמתן לקיום יחסי המין עם הצעיר, וכי היו הלומות שתייה חריפה, כך שלא הייתה בידן האפשרות להביע את התנגדותן או לפעול בשיקול דעת".

יש לציין כי לפי חוק העונשין מעשה אונס נחשב, בין היתר, כמעשה שנעשה "תוך ניצול מצב של חוסר הכרה בו שרויה האישה או מצב אחר המונע ממנה התנגדות".

החשוד הובא לדיון הארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב ומעצרו הוארך בארבעה ימים, שלאחריהם הוא שוחרר למעצר בית. מהמשטרה נמסר, כי כנגד החשוד יוגש כתב אישום. בחקירתו הכחיש החשוד את החשדות בגין האונס לכאורה, וטען כי היחסים בוצעו בהסכמה.