חייל קבע ביחידה מובחרת הגיש השבוע תביעה נגד מועדון ה"סנטרל פארק" בהרצליה בטענה שלא הוכנס למועדון למרות ששילם והייתה חותמת על ידו. הצעיר, מור נגר, בן 22 מבאר שבע, תובע מהמועדון עשרת אלפים שקל. "באנו לחגוג יום הולדת לחברים וחזרנו מושפלים", סיפר נגר.

בתביעה שהוגשה בבית המשפט בהרצליה טוען נגר, כי בערב ראש השנה הגיע למועדון עם חברתו ועוד שני זוגות כדי לחגוג את כניסת השנה החדשה ומסיבת יום הולדת לחבר נוסף. בקופת המועדון רכשו כרטיסים בסך 50 שקלים לגבר ו-30 שקלים לבחורה, כרטיסים אשר נלקחו מהם בכניסה על ידי שומרי הסף, שהטביעו חותמת על כף ידם.

לדברי נגר, כעבור קרוב לשעה, בשעה שתיים וחצי לערך, קיבל טלפון מדודו שהיה בחוץ, וביקש ממנו להוציא לו את מפתח הבית. בדרך ליציאה וידא כי החותמת לא נמחקה, ושומר הסף אישר כי יוכל לחזור אל תוך המועדון.

בתביעה צוין כי כשרצה לחזור אל תוך המועדון, נמנעה ממנו הכניסה בנימוק כי המועדון מלא. לטענתו, כאשר ניסה להסביר לסלקטור כי חבריו בפנים, החל עובד המועדון לצעוק עליו ואמר לו כי הוא יכול ללכת הביתה, היות שלמועדון הוא לא ייכנס.

נגר הדגיש כי הסלקטור צעק עליו בהפגנתיות ובתקיפות, בצורה שביישה והשפילה אותו וכל זאת לעיני עשרות אנשים שעמדו מחוץ למועדון. בנסיבות אלו התקשר לחבריו והם נאלצו לצאת מהמסיבה ולחזור לביתם. בכך לדבריו נהרס להם הערב ונמנע מהם לחגוג את השנה החדשה ואת יום ההולדת.

"פשוט לא היה עם מי לדבר", סיפר השבוע נגר, "עמדו שלושה מאבטחים ענקיים וכל מה שנשאר לי זה לדבר אל הקיר. באנו להרצליה במיוחד מבאר שבע ונאלצנו לחזור כלעומת שבאנו. לצערי, תופעה זו ידועה במועדונים במרכז הארץ, וכולי תקווה שבעקבות תביעה זו ותביעות נוספות שיוגשו בגין התנהגות כזו, בעלי המועדונים ישנו את מדיניותם". טרם הוגש כתב הגנה.

אלון אוהב ציון, הבעלים של המועדון, מסר בתגובה: "תלונת התובע תיבדק ותינתן תגובה לבית המשפט".