הבר ההרצלייני הראשון זכה לפחות משבוע של פעילות רציפה, כאשר אמש כבר הגיע המשטרה והורתה על סגירתו. לאחר חודשים של תכנונים, שיפוצים, שיווק ופרסומים נפתח לפני כשבוע הבר הראשון במרכז העיר הרצליה, בר התאודור הממוקם במתחם הסינמטק.

השבוע הראשון לפעילות הבר התאפיין בשקט יחסי אשר כלל כמות מועטה של מבקרים. אך בעוד שהשבוע הראשון עבר בשקט יחסי,
ביום ראשון בסביבות השעה 24:30 הגיעה למקום, לבקשת השכנים, ניידת משטרה אשר הורתה על סגירתו המיידית, קהל המבקרים נאלץ לסיים את הבילוי ונשלח הביתה.

"אנחנו מאוד מקפידים על חוק העישון, ולכן מי שמעוניין לעשן נאלץ לצאת למדרגות הגישה אל הבר", מסביר ארי דובין, אחד השותפים במקום. "מבחינת רעש המוזיקה, אין בעיה. הקפדנו במהלך השיפוץ על תכנון נכון מבחינה אקוסטית. אך כש-25 אנשים יוצאים בו זמנית לעשן, זה בהחלט עלול ליצור רעש שמפריע לשכנים. כבר מחר יגיע למקום בעל מקצוע אשר יבצע קירוי אקוסטי לחלק החיצוני על מנת למנוע רעש.

"חשוב לנו לציין כי אתמול התקיים הערב הראשון שבו עבד המקום באופן מלא, זה היה ערב עמוס במיוחד שלא מאפיין את אופי המקום כלל. כשהבר יעבוד במתכונתו השכונתית אנחנו לא צופים בעיות, למרות שבכל אופן נבצע את הקירוי. בנוסף, לא מדובר בצו סגירה אלא בערב בודד בו נתבקשנו לסגור מוקדם, והבר חוזר באופן מיידי לפעילות. בשורה התחתונה, אנחנו כאן למען הקהילה ולא מתכוונים להפריע. בקרוב נוציא לכל השכנים מכתבים ונזמין אותם למקום, אין בכוונתנו לגרום לאף אחד עוגמת נפש בגלל בר באזור".