שיעור מטריד. בראיון בלעדי מגוללת נערה מאזור השרון, שהביאה לחשיפת פרשת הטרדות מיניות, כיצד הסתיים שיעור פרטי אצל המורה המוערך שמואל הורמן, בן 63, תושב הרצליה.

הורמן, שנאשם השבוע בביצוע מעשים מגונים בשלוש מתלמידותיו מהשרון, נעצר עד לדיון שייערך לאחר חופשת פסח. לאור מסוכנתו, מבקשת הפרקליטות לעצור את הורמן עד תום ההליכים המשפטיים.

לטענת התביעה אין מדובר במעידה חד פעמית, אלא בעבריין מין סידרתי שביצע את זממו באופן שיטתי במהלך תקופה של כחצי שנה.

"זה קרה ביום שישי לפני שבועיים, בבית שלי ברמת השרון", מספרת הקטינה. "במהלך השיעור שאל אותי המורה אם יש בבית מישהו מלבדנו.
אמרתי שלא, ורק אחר כך הבנתי שטעיתי".

"לא ידעתי שאחי ואבי היו בחדריהם שבקומות העליונות. אחרי כמה דקות הוא הניח את ידו על כתפיי והחל למשש אותן. הוא נישק אותי בצוואר, ונגע לי בחזה, מעל החולצה. הדפתי אותו מעליי, וביקשתי ממנו שיסתלק מיד מהבית שלי".

"הוא טען 'נסחפתי', תפס אותי בכוח והכריח אותי לחבק אותו. דחפתי אותו ממני, וצילצלתי לחברה הטובה שלי. ביקשתי ממנה בבכי שתבוא אליי. היא לא הבינה מה אני רוצה, אבל תוך כמה דקות הגיעה לבית יחד עם אמא שלה".

"סיפרתי לה את מה שקרה לי והיא התחילה לבכות. אמא שלה נתנה לי לשתות מים וניסתה להרגיע אותי. בשלב זה, אבא שלי ואחי הבכור, שלא ידעתי בכלל שהם בבית, ירדו מלמעלה. חיבקתי את אבא וצעקתי: 'אבא, הוא נגע לי בחזה".

אביה של הקטינה התעשת מיד ונסע איתה להגיש תלונה במשטרה. למחרת, המורה זומן לחקירה ובסופה הוא נעצר.

לדברי הנערה, היא לומדת אצל הורמן כשנתיים. "יש לו עשרות, אם לא מאות, תלמידי חטיבה ותיכון, רובם מאזור השרון", אומרת הנערה. "הוא נחשב למורה מעולה ולא זול".

לדבריה, הרמיזות המיניות התחילו בשלב מוקדם מאוד. "הוא סיפר לי שהוא גרוש ושבכל יום שישי הוא מזמין לביתו בחורה שעושה לו מסאז'. היו לו מבטים לעבר החזה, וחיבוקים 'אבהיים'".

"רק לאחר המקרה הבנתי את הרמיזות שלו. אז גם שמעתי שהוא ידוע בתור 'נגען' עם מבטים חודרניים, ולכן תלמידות שלו מתלבשות בסגנון 'איראני', כלומר לבוש סגור וללא מחשוף".

אביה של הנערה, שהתעמת עם הורמן בחקירה, מספר: "שאלתי אותו אם הוא נהנה להתעלל מינית בבת שלי. הוא השיב כי לא התעלל והכחיש הכל. שאלתי אותו למה הוא לא לקח טיפול במקום להרוס ילדות".

"כשהחוקרת ביקשה לקבל ממנו הסבר כיצד שלוש ילדות, מערים שונות, ללא קשר ביניהן, טוענות כלפיו את אותן הדברים. כאן הוא ביקש להפסיק את העימות".

בחקירתו הכחיש הורמן לחלוטין את המיוחס לו, וטען כי זו עלילה. לטענתו, אביה של אחת מתלמידותיו שתל את התלונה בפיה על רקע סכסוך כספי בגובה 960 שקל.

הסיפור המלא מתפרסם בסוף השבוע במקומוני "ידיעות השרון"