נו, את פרס "גנב השנה" הוא כבר לא יקבל. דניס מש מהרצליה השתחרר ממעצרו האחרון בתחילת ינואר. שבועיים לאחר מכן כבר ניסה לפרוץ יחד עם אחד מחבריו למרכול מזון גדול בשרון. לרוע מזלו, ועל אף ניסיונו הפלילי העשיר בזכות עשרות עבירות רכוש בהן הורשע - את מצלמת האבטחה שתיעדה אותו "בעבודתו" הוא גילה מאוחר מדי - ואז אפילו סייע לשוטרים לתפוס אותו.

לפני כמה ימים בשעות הבוקר הגיעו אנשי המחסן של המרכול, המשתייך לרשת מזון גדולה, והבחינו כי מישהו "התעסק" עם מנעול הדלת למחסן המכיל מצרכים, מוצרים ופריטי חשמל ואלקטרוניקה בשווי של מיליוני שקלים.


העובדים הזעיקו את קצין הביטחון של החנות, שהבחין כי מצלמת האבטחה שמתעדת את חצר המחסן כוסתה בניילון, על אף מיקומה הגבוה. קצין הביטחון אץ לצפות בסרט מהמצלמה: ושם ניתן היה לראות כיצד שני אלמונים מגיעים אל חצר המחסן, סורקים אותה, ואז מבצעים נסיונות לפרוץ את הדלת.

אחד מהם היה מש בן ה-34, אשר עשה מעשה טיפשי במיוחד שסייע לזהותו: לאחר שהוא ושותפו הבחינה שהמצלמה מתעדת אותם, הוא טיפס מעלה כדי
לכסות אותה בניילון - אלא שאז נחשפו פניו מטווח קרוב. וזה הספיק לבלש מתחנת משטרת גלילות, שזיהה את פניו מהיכרותו עימו כעבריין פעיל בתחום הרכוש בהרצליה.

כל מה שנותר לשוטרים לעשות היה לנסוע אל ביתו של מש ולעצור אותו. בחקירתו הכחיש מש כל קשר לנסיון הפריצה, אך בסרט מצלמת האבטחה הוא נראה בבירור, למרבה צערו.

עורך הדין מאיר סמי מלשכת התביעות של משטרת מחוז תל אביב הגיש כנגד מש כתב אישום יחד עם בקשה למעצר עד תום ההליכים והדגיש בפני בית המשפט כי עברו הפלילי העשיר מספיק על מנת שלא ישוחרר שוב. בכוונת המשטרה להפעיל מאסר על תנאי בן שנה שמרחף מעל ראשו של מש, מלבד העונש שיבקשו על ביצוע נסיון הפריצה הנוכחי.