לראשונה בתולדות המרכז הבינתחומי הרצליה, הורשו סטודנטים להיכנס עם אופניים אל תוך המרכז ולרכב בהנאה בין הקפיטריה לספריה ובין אולם ההרצאות לחדרי המחשבים, במסגרת "יריד ירוק", שארגנה אגודת הסטודנטים להעלאת המודעות והגברת המעורבות בנושאי איכות הסביבה.

לכבוד האירוע שנערך במשך כל היום החליט פרופ' אוריאל רייכמן, נשיא המרכז הבינתחומי הרצליה, בשיתוף עם אגודת הסטודנטים, לאפשר לסטודנטים הלומדים במרכז להיכנס עם זוגות האופניים הפרטיים שלהם אל תוך הקמפוס ולדווש בהנאה בין השיעורים השונים בכיתות. במסגרת היריד נמכרו זוגות אופניים לסטודנטים ובהם גם אופניים חשמליים ואופניים מתקפלים.

בנוסף לכך מכרה אגודת הסטודנטים כוסות תרמיות לשתייה חמה, אשר מיועדות לשימוש חוזר בניגוד לכוסות הפלסטיק הרגילות, שמיועדות לשימוש חד פעמי ומתכלות רק אחרי 40 שנה.

ביריד הירוק הוקם גם דוכן של מועדון היזמות של המרכז הבינתחומי תחת "פורום יזמות ירוקה" בו הצטרפו הסטודנטים להצטרף לפעילות הפורום, הכוללת סדרת הרצאות של דמויות רבות השפעה בתחום האנרגיה והאקלים, הסברה על ניצול הזדמנויות במישור העסקי ולמידה על בניית עסק בצורה ירוקה שלא פוגעת בסביבה.

תומר רוזנבלום, רכז איכות הסביבה באגודת הסטודנטים: "היריד הירוק נועד להציע מגוון של פעילויות לסטודנטים במישור הסביבתי ובין היתר להראות שאפשר להגיע לקמפוס לא רק ברכב פרטי, אלא גם בדרכים הרבה יותר נעימות וירוקות.
אגודת הסטודנטים רואה בקידום תחום איכות הסביבה את אחד ממרכזי העשייה שלה ואני שמח שהסטודנטים במרכז הבינתחומי מייחסים חשיבות רבה ונרתמים לפעילות המקדמת ומשפרת את הסביבה".