ביום חמישי הקרוב, 3.12, בשעה 21:50 יוקרן בסינמטק הרצליה הסרט התיעודי "מאחורי המסכה" (ארה"ב 2006) בבימויה של שאנון קית'. גיבור הסרט הוא בחור צעיר משתחרר מהכלא אחרי 11 שנות מאסר בגין פריצה למעבדת ניסויים בבעלי חיים, פריצה שנועדה לחשוף את האכזריות שבניסויים אלה. מיד עם שחרורו הוא שב ומסכן את חירותו כדי להציל בעלי חיים נוספים.

מיהו ומיהם חברים, ומדוע הם מאמינים שיש לעבור על החוק כדי לעזור לבעלי חיים? מדוע החזית לשחרור בעלי החיים מתויגת כיום על ידי האף-בי-איי כאיום ראשון במעלה על ביטחון הפנים בארצות הברית?
הבמאית שאנון קית' חושפת את הפנים, הלב והנשמה של הגברים והנשים המסכנים את חירותם, את פרנסתם ואפילו את חייהם בשם האידיאלים שלהם. הסרט, באורך 72 דקות, ילווה בתרגום לעברית.

חוות הסוסים "חוות החיים" ברעננה מזמינה את חברי החווה והציבור הרחב להשתתף בתחרות צילומים נושאת פרסים שנושאה סוסי חוות החיים. הגשת הצילומים מסתיימת בעוד שלושה ימים ב-30 בנובמבר, ובסיומה ייבחרו 12 התצלומים שישובצו בלוח השנה שיוצא לשנת 2010. הצגת הזוכים תתקיים בפתיחת תחרות הרכיבה המתוכננת ל 18.12.2009 בחווה. התחרות פתוחה לצלמים חובבנים ומקצועיים כאחד. לפרטים: טל' 09-7727844.