ביום רביעי שעבר, נערך במעון "מצפה ים" בהרצליה אירוע פתיחה רשמי של מסלול אופניים ייחודי , שנקרא "פאמפטרק". מעון "מצפה ים" הוא מעון נעול לנוער בסיכון, ששייך למשרד הרווחה, וחניכיו שוהים בו על פי צו בית משפט, מתוך כוונה לאפשר להם הזדמנות אחרונה ואמיתית לעבור שינוי ו"לעלות" על מסלול חיובי בחייהם.

מסלול האופניים שהוקם נחשבלייחודי. מדובר במסלול מעגלי שמשלב אלמנטים שקיימים ברכיבת שטח, כאשר רוכב מיומן מסוגל לרכוב על המסלול ללא עזרת
הפדלים אלא בעזרת תנועות גוף נכונות. כדי להגיע לרמת מיומנות כזו צריך ללמוד את הטכניקה, לפתח כושר גופני וכמובן לתרגל הרבה.

הרעיון בבניית המסלול בשטח המעון בא כדי לתת השלמה לפרוייקט של רכיבה על אופניי שטח שקיים במעון מזה כשנתיים וחצי. הפרוייקט הוא חזונו של פרופ' שמעון שוקן, ראש החוג למדעי המחשב במרכז הבינתחומי בהרצליה ורוכב אופניים ותיק. קבוצת "תדהר" הוציאה את הפרויקט לפועל.

"תדהר" שיפצה מבנה רעוע בשטח המעון והפכה אותו למועדון אופניים. היא מימנה חלק מרכישת הציוד, נידבה רכב לטובת הסעת הנערים והאופניים על בסיס שבועי, הפעילה את קשריה עם הספקים השונים איתם היא עובדת כדי לבנות את מסלול האופניים ועוזרת בעוד מגוון רב של תחומים למעון.