לאחר ההופעה המשותפת שהתקיימה באפריל האחרון, החליטה להקת הג'אז-פאנק הירושלמית "קולולוש" לארח פעם נוספת את זמר הסול מפילדלפיה באני סיגלר, אך הפעם במסגרת טור ארצי רחב. המפגש המעניין הזה יהיה ביום שני הבא באנגה בר בהרצליה.

סיגלר (68), שבשנות ה-70 היה מהמוזיקאים שיצרו את מה שנקרא "פילי סאונד", שיתף פעולה עם רבים ממוזיקאי סול וריתם'נ'בלוז בסצינה, ביניהם בילי פול, פטי לה-בל, קרטיס מייפילד, צ'אקה קאן ואפילו הראפר Jay-Z, כשכתב את השיר הפותח באלבומו הידוע של הראפר "The Blueprint".

גם "קולולוש", למי שלא מכיר, לא קוטלת קנים. הלהקה שהוקמה ב-2003, יצרה שילוב בין היפ הופ, ראפ, ג'אז ופאנק, אך היא פרצה לתודעה בנסיבות לא הכי נעימות כאשר סולנה, רבל סאן, נשוי לישראלית ואב לשתי בנות, עמד בפני גירוש מהארץ. שורה של אמנים מקומיים התגייסה למאבק נגד גירושו ואף הקליטה שיר מחאה “Fight Rebel Sun” בהשתתפות שאנן סטריט, סגול 59, קרולינה, קוואמי, קאשי ועוד. בעקבות המאבק רבל סאן קיבל אזרחות ו"קולולוש" המשיכה להתפתח.

באני סיגלר התארח באלבום האולפן הראשון של הלהקה, ועתה, לקראת האלבום השני, הוא שב לשתף איתם פעולה. המופע יכלול קלאסיקות סול לצד שירים משני אלבומיי הלהקה. הלהקה גם תשיק במופע את "Always" כחלק מאלבום רמיקסים לאלבומה השני, "Elements Of Sound". האלבום, אגב, יימכר רק בהופעות הטור.

"קולולוש", אנגה בר הרצליה, יום ב' 2.11, בשעה 22:00