הבחירות לרשויות המקומיות שנערכו בחודש נובמבר 2008, מהדהדות עד היום: תומר וולף, מחברי סיעת "עתיד" בהרצליה, בראשות ירון עולמי, הגיש השבוע תביעה נגד עולמי בסך 117 אלף שקל, בטענה כי האחרון חייב לו כסף מהבחירות. עולמי טוען מנגד כי מדובר בטענה מופרכת שכן כל פעיליו בבחירות, כולל וולף, היו מתנדבים וראיה לכך שבין השניים מעולם לא נחתם הסכם בכתב.

עולמי התמודד בבחירות לראשות עיריית הרצליה, וסיעת "עתיד" בראשותו התמודדה אף היא למועצת העירייה. עולמי אמנם לא נבחר לראשות העיר, אך
סיעת "עתיד" זכתה במנדט אחד וראש הרשימה, עולמי עצמו ממשיך לשבת על מושב במועצת העיר ואף מכהן כיום כיו"ר ועדת הביקורת.

היום, כמעט שנה לאחר הבחירות, הגיש וולף, שכיהן כמספר שש ברשימת "עתיד", תביעה נגד עולמי בטענה כי במהלך מערכת הבחירות עבד עבורו במשך ארבעה חודשים ועולמי לא שילם לו את שכרו למרות הבטחותיו.

בכתב התביעה שהוגש לבית הדין לעבודה באמצעות עו"ד רפאל גלס, צוין כי וולף עבד עבור עולמי כעוזר ויחצ"ן, בין החודשים יולי לנובמבר 2008, כאשר הצדדים סיכמו ביניהם כי וולף יקבל שכר של 5,000 שקל לחודש מעולמי. "הנתבע הבטיח לשלם לתובע את שכרו מיד בתום מערכת הבחירות". בנוסף צוין כי עולמי חייב לוולף 20 אלף שקלים בגין העבודה בתוספת פיצויי הלנת שכר כחוק. כלומר סך של 117 אלף שקל. בתביעה, טוען וולף כי מאז הבחירות דרש מעולמי כל חודש לקבל את שכרו אך נענה בסירוב.

עולמי ציין השבוע כי קיבל את כתב התביעה בהפתעה גמורה. בכתב ההגנה שהגיש באמצעות עו"ד שי גלילי, צוין כי עולמי מעולם לא הבטיח לחבריו או למועמדים ברשימה סכום כספי כלשהו, ואף הבהיר כי מדובר בתרומה משותפת התנדבותית למען אינטרס משותף. יחד עם זאת צוין כי עולמי ציין בפני חבריו לסיעה כי אם הסיעה תזכה לשני מנדטים או יותר בבחירות מועצת העיר, יפנה עולמי למשרד הפנים בבקשה לקבלת תגמול כספי באמצעות חוק מימון מפלגות. מאחר שהסיעה זכתה רק במנדט אחד, הרי שאף אחד ממתנדבי או מועמדי המטה, לא קיבל שכר בעבור פעילותו.

"אף אחד לא עבד אצלי בבחירות", מסר השבוע עולמי ל"ידיעות השרון". "כולם היו מתנדבים כולל וולף. מה עוד שוולף היה גם מועמד ברשימה והיה מספר שש ברשימה. לא היה שום הסכם או יחסי עובד מעביד עם אף אחד וכולם ידעו את זה. הלוואי שהיינו זוכים ביותר מנדטים ומחלקים כסף לפעילים".