עיריית הרצליה פתחה בשבוע שעבר את אירועי "תרבות במרכז": "ספריה בשדרה" בשיתוף עם הספרייה העירונית הראשית, ו"סינמה סוקולוב" בשיתוף עם הסינמטק.

במסגרת אירוע "ספריה בשדרה", נערכה ביום רביעי בשדרות ח"ן, שעת סיפור לילדים והורים, מפי מספר מקצועי. באירוע השתתפו מעל 100 ילדים, שהאזינו לשעת סיפור באווירה נעימה, על פופים צבעוניים ומחצלות. הורים רבים אמרו כי שעת הסיפור ריתקה את הילדים, וכי האירוע התאפיין באינטימיות, על אף שהתקיים במרחב ציבורי. במקביל לשעת הסיפור, התקיימה מכירת ספרים מוזלים של "סטימצקי" וספרי יד שנייה של הספרייה העירונית.

שעת סיפור בשדרות ח"ן (צילום: ג'קי רבינוביץ')

ל"סינמה סוקולוב" שנערך ביום למחרת (יום חמישי), הגיעו מעל 300 איש, שנהנו מקולנוע רחוב על מסך ענק. תחת כיפת השמיים ברחוב סוקולוב הוקרן סרטו
המצליח של הבמאי רשף לוי, "איים אבודים". במקום יכלו המבלים לקנות פופקורן ושתיה. גם השבוע, ימשיכו אירועי "תרבות במרכז" להתקיים בימי רביעי חמישי, והכניסה לקהל הרחב תוסיף להיות חופשית.

ביום רביעי הקרוב בשעה 18:30 יתקיים מופע של תיאטרון הבובות "סיפור התיבה", עם הסיפור "עלילות יוחנן הספרן והים הגדול". במקביל תיערך מכירת ספרים מוזלים ב-20 שקל של "סטימצקי" ומכירת ספרי יד שנייה של הספרייה העירונית, עד 21:30. בחמישי בשעה 20:30 יוקרן המחזמר "מאמה מיה".