עבריין נמלט או שומר חוק? השחקן גדי סבן, שמבוקש לחקירה במשטרת ישראל בחשד לשידול נערות בגילאי 15-17 לשימוש בסמים, נעלם, לטענת המשטרה שאינה מצליחה להשיג אותו.

בשיחה עם כתב mynet אמר היום סבן: "לא נעלמתי, אני כאן בתל אביב. כל בוקר אני קם לעבודה בעיריית תל אביב וחי חיי שיגרה. אני לא מבין מה זאת אומרת מחפשים אותי, כמו שאתה התקשרת ועניתי מיד, כך יכלו להתקשר מהמשטרה ולהגיד שמחפשים אותי, אף אחד לא טרח לעשות דבר כזה".

בחקירה המתנהלת במשטרת גלילות בעניין הדחת קטינים לסמים נעצר אביו של סבן. אמש פורסמה ידיעה לפיה סבן הבן מבוקש גם כן לחקירה, אך הוא נעלם והמשטרה אינה מוצאת אותו.

סבן, תושב הרצליה לשעבר, שוחרר ממאסר בגין מעשה מגונה לפני שנה וחצי ומאז הוא מנסה להשיב את חייו למסלול הנורמטיבי. הוא עובד כיום במחלקת התברואה של עיריית תל אביב. הבוקר הגיע סבן למקום עבודתו והודיע כי ברצונו לפנות לעו"ד על מנת להסדיר את החשד שעלה כנגדו.


גדי סבן. המשטרה עדיין מחפשת (צילום: ירון ברנר)

סבן, אתה מכיר את החשדות נגדך?
"אני שמעתי על זה מהתקשורת בדיוק כמוך, אין לי קשר לדבר הזה, אבא שלי עצור בעניין, אבל אני לא ממש בקשר איתו, וכל הסיפור הזה הוא שלו ולא שלי, סתם מנסים לדחוף אותי לסיפור הזה".

אתה חושש?
"לא ממש"

אז למה התייעצת עם עורך דין?
"כי אני כן חושש מכם, התקשורת שישר מחליטה שבנאדם הוא אשם ושופטת אותו בלי לשאול, אז אני מתייעץ עם עורך דין, אני לא מתחמק מאף אחד".

מדוברות המשטרה נמסר: "גדי סבן אכן מבוקש לחקירה ואנחנו עדיין מחפשים אחריו".

מעיריית תל אביב נמסר: "סבן אכן עובד בחברה קבלנית שעובדת מול עיריית תל אביב".