ככה השוטרים מעשירים את קופת המשטרה: באישון לילה מוצב תמרור "אין כניסה", מתחתיו שלט המסביר שתוקף התמרור הוא רק בין השעות 7:00-10:00 בבוקר, ועל הבוקר אורבים שני שוטרים לנהגים המבולבלים ומחלקים דו"חות בגובה של 500 שקל לכל נהג.


כך נראה רחוב דוד שמעוני בהרצליה השבוע. נהגים תמימים אשר עושים את דרכם לעבודה, כפי עשו אותה מדי בוקר, מגלים לפתע כי הדרך אותה עוברים מידי יום הפכה ל"אין כניסה" בדיוק בשעות העומס: בין 7:00-10:00 בבוקר. מדובר בעשרות נהגים תמימים שייאלצו לשלם 500 שקלים. באחד הימים השבוע, במשך עשר דקות בלבד, חילקו השוטרים 10 דו"חות. ממוצע של דו"ח לדקה.


התמרור השרירותי

נחיצותו של התמרור מוטלת בספק שכן ברוב נמצא בית הספר התיכון "היובל", וכעת יאלצו ההורים והתלמידים לבצע סיבוב ענק שיכביד על עומסי התנועה באיזור. בנוסף, הנהגים נאלצים להמשיך לרחוב אלתרמן ולהגיע לצומת טי שאינו מרומזר, ובשעות העומס המעבר דרכו מסוכן.

תגובות: במשטרת תל אביב העבירו את האחריות לתמרור לעיריית הרצליה. "ועדת התמרורים של עיריית הרצליה קובעת את הצבת התמרורים. אנחנו פועלים על פי חוק".

מעיריית הרצליה נמסר בתגובה: "למען ביטחון תלמידי תיכון "היובל", הוצב בכניסה לרחוב שמעוני תמרור אין כניסה בשעות הבוקר (בלבד) בתיאום עם כל הגורמים המוסמכים. בשעות אלו ניתן לעבור דרך רחוב רש"י בעיר וכן בדרכים חלופיות אחרות, אנו מתנצלים על אי הנוחות".