ראש עיריית הרצליה, יעל גרמן, ניצחה בגדול, בסיבוב אחד, את הבחירות ותמשיך לקדנציה שלישית בתפקיד. גרמן גרפה 61.89 אחוז מקולות הבוחרים, והשאירה הרחק מאחור את שאר המתמודדים.

למקום השני הגיע המתמודד ירון עולמי, שזכה ב-14.84 אחוז מהקולות, ולמקום השלישי הגיע איציק שישיצקי, שזכה ב-11.71 אחוזים.

למקום הרביעי הגיע שמואל סעדיה, שזכה ב-6.6 אחוזים ולמקום החמישי הגיע עו"ד ראובן פארן שגרף 3.74 אחוז מהקולות. למקום השישי והאחרון הגיע לוי יצחק שזכה רק ב-1.56 אחוז מהקולות.

גרמן זכתה להצלחה נוספת גם בכל הקשור למועצת העיר. רשימתה, "הרצליה שלנו" זכתה בשבעה מנדטים, מנדט אחד יותר מהקדנציה הנוכחית.

למקום השני, עם שני מנדטים כל אחת, הגיעו הרשימות "האיחוד הדתי", "המפד"ל" ו"מערב הרצליה". במנדט אחד זכו הרשימות: "עתיד", בראשות ירון עולמי, "העבודה", "הירוקים", "אלי כחלון", "צעירים נטו" ו"הליכוד".

בחוץ נשארו שש רשימות, ארבעה מהן בראשות מועמדים לראשות העירייה. מדובר ברשימות: "להשאיר את הילדים בהרצליה" (שישיצקי), "הרצליה למען הירוק והחוק" (פארן), "הרצליה למען תושביה (סעדיה), אחד משלנו (לוי יצחק), "קדימה" ו"ישראל ביתנו". יש לציין כי הספירה אינה כוללת את קולות החיילים.

גרמן אמרה בנאום הניצחון: "יגעת ומצאת, תאמין. אני מאושרת. התושבים נתנו את אמונם בי לחמש השנים הבאות ויותר מכך, גם באנשי הרשימה שלי".