שלמה שרף, כפר סבא
"האמת היא שאני גר בגן חיים, אבל בנוגע לכפר סבא, אני חושב שבן חמו עשה עבודה וצריך לתת בו אמון ולהמשיך לתמוך בו. הוא בחור ישר, צנוע, יורד לעם ובסדר גמור. את שאר המועמדים אני לא מכיר. אבל לא חושב שצריך להחליף משהו טוב. אין לי ספק שהוא יזכה".

עמנואל הורי, חדרה
"אני לא מחוברת כך כך לעיר חדרה, כי באופן עקרוני אני לא מפה. אני לא ממש מעורה וסביר להניח שלא אלך להצביע, אבל אם כן, אני אשאיר את התשובה לי ולפרגוד שאיתי. לא מהמרת".


עמנואל הורי. לא מחוברת

שרית וינו אלעד, הרצליה
"יעל גרמן תזכה, כי היא עושה דברים טובים למען התושבים. מבסוטים ממנה וגם אני. חוץ מזה שתמיד יש ביקורת על מי שעושה ולא על מי שלא עושה, אבל היא באמת עושה עבודה טובה ואצביע בשבילה. מהמועמדים האחרים אולי הירוקים גם חשובים, וגם ירון עולמי, שמתפקד כאופוזיציה חזקה, ואם הוא יהיה עוד כמה שנים באופוזיציה אולי אחר כך הוא יהיה מנהיג טוב".

סמי הורי, הרצליה
"לא מכיר את המתמודדים, לא יודע מי מתמודד, ככה שלא יכול להמר. הידע הפוליטי שלי הוא כעלה בתקופת השלכת. אני יודע שאני לטובת הרצליה, תרשום את זה".

צחי נוי, הרצליה
"לדעתי יעל גרמן תזכה ואני גם בוחר בה. אני לא חושב שיש מתחרה ראוי לעומתה. היא חזקה ויש לה אנשים טובים והיא הועילה, למרות שאני לא אוהב שהיא שמה ברחוב סוקולוב באמפרים שמונעים חניה ויצרים פקקים. זה גם מזכיר את עמדות העגינה בנמלים של חיפה ואשדוד. היא עשתה גם אחלה דברים, כמו הפארק, רק חבל שלא עשתה אגם יותר גדול. אני אצביע לה ומקווה שהיא תדע להעריך את זה".

דובי גל, רמת השרון
"נראה לי שרוכברגר יזכה, כי הוא די בסדר. הוא בתנופה וצריך לתת לו להמשיך. הוא עושה עבודתו נאמנה. אני מראש לטובתו, ככה שלא יצא לי כל כך להכיר את המועמדים האחרים. אני גר פה הרבה זמן ויש הנרגשה נעימה בעיר והיא לא מידרדרת, ושומרת על עצמה. יש אנשים מחונכים בעיר, אז שימשיך ככה".


שרונה פיק. מרוצה מרוכברגר

שרונה פיק, רמת השרון
"אני חושבת שרוכברגר יזכה. אני מאוד מרוצה ממה שהוא עשה, בעיקר מזה שהוא פינה את פי גלילות. את המועמדים האחרים אני לא מכירה כל כך טוב. אני מכירה רק את רוכברגר והוא מאוד נחמד, אז אני מצביעה לו".

אילנה אביטל, רמת השרון
"ברור שרוכברגר יזכה. הוא עשה עבודה מדהימה בארבע השנים האחרונות, כמו הגנים הציבוריים והמדרכות. העיר נראית מדהים בזכותו. ברור שאני מצביעה לו. את שאר המועמדים אני לא מכירה בכלל".

ניקול הלפרין, רמת השרון
"רוכברגר יזכה. הוא עשה עד עכשיו טוב, התרגלנו לטוב, אז למה שזה לא ימשיך ככה? וכל מה שאומרים עליו וכל מה שהוא נחקר זה בגדר חשדות בלבד. אני לא מאמינה בזה ואני מצביעה לו. אפילו לא יודעת מי מועמד מולו".

שרון איילון, לשעבר הוד השרון
"חי אדיב יזכה. לי יצאה לעבוד איתו במסגרת עמותת לב אוהב וראיתי כמה הוא עוזר. הוא גם עוזר לעיר. אני מרגישה שהוא ממש טוב לעיר וכמובן שאם הייתי מצביעה, אז הייתי מצביעה בשבילו. את המועמדים האחרים אני לא מכירה בכלל".

שירן שירזי, נתניה
"לפי דעתי פיירברג תזכה. היא נחשבת בסדר וחזקה בעיר, אבל אותי זה לא מעניין, ואני לא מצביעה לאף אחד. אני מאמינה שמי שייבחר ירצה להוכיח את עצמו ולעשות הכי טוב למען העיר, ככה שזה לא ממש משנה".

לעמוד הבחירות המלא של mynet