ניסה לגנוב עם שקית אלומיניום ונתפס: השבוע הוגש כתב אישום בבית משפט השלום בתל אביב נגד דניס קוסולפוב, בן 33 מתל אביב, על כך שגנב דיסקים מחנות בהרצליה וניסה לגנוב חולצות מחנות "סקאל ספורט" בקניון ארנה באמצעות שקית מיוחדת המצופה באלומיניום.

הפרקליטות ביקשה מעצר עד תום ההליכים. מכתב האישום עולה כי קוסולפוב הגיע לקניון ארנה לפני כחודש בשעת הצהריים, כשהוא מצויד בשקית מיוחדת המרופדת בנייר אלומיניום לשם ביצוע הגניבה.

שיטה ידועה שנועדה למנוע ממערכות האזהרה והאזעקה של החנויות לפעול במידה והן מזהות על ידי קוד מגנטי גניבה. קוסולפוב החליט להיכנס לחנות "סקאל ספורט" וניסה לגנוב משם חולצה. הוא הרים את החולצה והתכוון להכניס אותה לשקית, אך הבחין לפתע בשומר מסתכל עליו וויתר.

הוא הניח את החולצה בחזרה במקומה ויצא מהר מהחנות. השומר שחשד כי קוסולפוב ביקש לגנוב את החולצה ולא הצליח, מיהר להתקשר לביטחון הקניון ואמר להם לשים לב אליו כשהוא מסתובב בקניון. קוסולפוב שכפי הנראה שם לב כי השומרים במקום בוחנים אותו, מיהר לצאת מהמקום ונסע לרחוב משכית באזור התעשייה של הרצליה פיתוח. שם הוא נכנס לחנות דיסקים והצליח לגנוב בעזרת שקית האלומיניום שני דיסקים בשווי 250 שקלים.

למזלם של בעלי החנות, שוטרים שראו את קוסולפוב נוהג במכונית, החליטו כי הוא נראה להם חשוד וביקשו ממנו לעצור לבדיקה. במכונית הם מצאו את הדיסקים ושקית האלומיניום והבינו כי מדובר בגנב. הוא נעצר והובא לחקירה שם התגלה כי מדובר בנרקומן ותיק שגונב בקביעות בכדי לממן את הצורך שלו בסם. בימים אלו מתקיימים נגדו מספר תיקים בגין עבירות רכוש.

על כן הפרקליטות הגישה בנוסף לכתב האישום, בקשה למעצרו של קוסולפוב עד תום ההליכים. זאת בטענה כי קוסולפוב אינו ירא מהחוק ואם לא יחזיקו אותו במעצר, הוא ימשיך לגנוב.