עו"ד ברק נפתלי, יו"ר רשימת מח"ל למועצת העיר בהרצליה, שלח בשבוע שעבר מכתב לראש העירייה, יעל גרמן, ובו מחה על היעדר שולחנות סנוקר במועדונים בעיר. הנושא עלה במהלך פגישה שקיים נפתלי עם מועצת הנוער העירונית, במהלכה העלו הצעירים את הבעיה, וסיפרו כי הם היו מאוד רוצים מועדון בו יוכלו לשחק סנוקר.

נפתלי טוען שבעיר יש מספר מועט של מועדוני נוער בהם ניתן לבלות, ואפילו מהם בני הנוער אינם מרוצים. "ברעננה השכנה, לשם הדוגמה, פועלים מספר מועדוני סנוקר, ובהרצליה אין אפילו אחד", אומר נפתלי. "למרות פניות חוזרות ונשנות לעירייה בנוגע להצבת שולחנות הסנוקר במועדונים, נתקלנו בסירוב שאינני מבין את פשרו.

"הרי עדיף שילדינו יבלו במועדוני הנוער מאשר שיסתובבו בבארים ופאבים ללא השגחה. מדובר במשחק שבסך הכל יהווה אטרקציה וימשוך בני נוער רבים לבלות במועדונים העירוניים, ועל כן אני פונה לראש העירייה בבקשה להתייחס לצורך הספציפי ולבקשת בני הנוער, ולמקם מספר שולחנות סנוקר במועדוני הנוער השונים ברחבי העיר".

על פי נפתלי, מועצת הנוער פנתה בעבר לעירייה בנושא, אך נענתה בשלילה, ובעקבות זאת הוא החליט לפנות לראש העירייה בעצמו.

מהעירייה נמסר בתגובה: "במועדונים בעיר יש מגוון אחר של שולחנות ספורט, כמו שולחן הוקי אוויר ושולחן כדורגל, אך המועדונים הם אינם המקום להכניס אליו שולחנות סנוקר. בהרצליה פועלים מספר רב של מועדוני נוער ומועדון נוער מרכזי וייחודי במתחם הספורטק, ובו פעילויות רבות ומגוונות.

"במסגרת פעילויות 'ספורט חצות' שהתקיימו במהלך חודשי הקיץ והחופש במתחם הספורט היו שולחנות סנוקר להנאת הנוער, שבא בהמוניו לפעילויות. במועדון הנוער פועלים מגוון רחב של פעילויות לנוער, ביניהן פרלמנטים של בני הנוער, אשר מפיקים אירועים שונים, ויוצרים ויוזמים פרויקטים כמו פרלמנט עיצוב, פרלמנט מוסיקלי ,פרלמנט צחוק (סטנד אפ) ועוד".