הפתעה בהרצליה: חבר מועצת העיר, עו"ד ראובן פארן, יעמוד בראש סיעת הירוקים, המתמודדת על מקום במועצת העיר.

בבחירות ב-2003 פארן נבחר למועצה מטעם הסיעה העצמאית "להרצליה מגיע יותר", והיה בקדנציה האחרונה אחד מחברי האופוזיציה הבולטים ביותר. יצוין כי רבות מהצעותיו לסדר של פארן היו בנושאים הקשורים לאיכות הסביבה.

בין היתר דרש פארן כי העירייה תבצע סקר השפעה על הסביבה לפני קידום תכנית הבנייה במתחם תע"ש. בנוסף סייע פארן לעמותת "צלול" במאבקה למניעת זיהום הים. פארן גם דרש מהעירייה לדאוג לשמור על שטחים ציבוריים פתוחים במסגרת תכנית הבניה "מרינה-לי".

פארן טען עוד כי עסקת חילופי הקרקע שביצעה עיריית הרצליה עם חברת הכשרת הישוב מנוגדת לחוק, ואינה משתלמת לעיריית הרצליה המוותרת על חניון ציבורי בן 20 דונם מול חוף זבולון.

פארן אמר השבוע: "החיבור שלי לירוקים הוא חיבור טבעי ביותר ואני בטוח שהירוקים יהיו כוח משמעותי במועצת העיר הבאה". לדברי פארן, רשימת הירוקים תתמקד בקדנציה הקרובה בנושאים כמו קידום שטחים ירוקים, הפחתת זיהום אוויר, מניעת זיהום מים, טיפול בחופי הים, קידום מחזור, טיפול ברווחת בעלי-חיים וחינוך, וכן שמירה על שלטון החוק.

"אנו שמחים על הצטרפותו של עו"ד ראובן פארן לירוקים. ראובן הוא הלוחם מספר אחד בהרצליה למען איכות השלטון ומניעת בזבוז כספי ציבור", אמר השבוע יו"ר פורום הירוקים בשרון, דרור עזרא.

:עו"ד ראובן פארן עוסק רבות בנושאים הירוקים כמו תמיכה במאבק של עמותות אחל"ה וצלול, ייזום גינות לכלבים, שמירה על שטחים ציבוריים בפני גזל על ידי ברוני נדל"ן ועוד. הירוקים ימשיכו לפעול כפי שפעלו בחמשת השנים האחרונות, כשישמרו על בריאות הציבור ועל משאבי העיר הרצליה, תוך חשיבה ארוכת טווח ודאגה לדורות הבאים".