קשישה בת 70, ששברה את הירך באמצע הלילה, חולצה על ידי מכבי האש של הרצליה, דרך מרפסת ביתה, לאחר שלא ניתן היה לפנות אותה דרך חדר המדרגות, שנמצא בשיפוצים. הקשישה פונתה לבית החולים "מאיר" במצב קל.

מבדיקת "ידיעות השרון" עולה כי האישה נפלה בטעות מכיסא עליו נרדמה באמצע הלילה. כתוצאה מהנפילה האישה שברה את ירכה ולא הייתה מסוגלת לזוז. מכיוון שהיא גרה בגפה, איש לא סייע לה, ואפילו את זעקותיה לעזרה איש לא שמע.

כעבור מספר שעות, האישה הצליחה לזוז מעט לעבר חוט הטלפון, היא משכה בעזרתו את הטלפון אליה, ואז התקשרה לבתה, שמיד התקשרה למד"א.

שירותי ההצלה של מד"א ירקון הגיעו כעבור דקות ספורות לדירה וטיפלו באישה. הם קיבעו לה את הירך ונתנו לה משככי כאבים. כשהפרמדיקים ביקשו להוציא את האישה מהדירה על אלונקה ולפנותה לבית החולים, הם גילו כי הדבר אינו אפשרי, מכיוון שבחדר המדרגות בונים מעלית, ואי אפשר לעבור בו עם אלונקה.

לדברי הפרמדיק, ציקי שיבק, "הפחד היה כי אחד מאיתנו ימעד וייפול, כי המדרגות היו שבורות וחסומות בקרשים, ולא נוכל להעביר את האישה באופן מאוזן. הברירה היחידה שנותרה הייתה להוציא אותה דרך מרפסת הדירה". לדבריו, הם קראו למכבי האש הרצליה וכעבור דקות ספורות הגיעו לשם שתי כבאיות בפיקודו של רס"ר מרקו זהבי.

דובר מכבי האש בהרצליה, ירון קורן: "כשהגענו למקום ראינו שהאפשרות היחידה לפינוי היא באמצעות סולם הגבהים שלנו. זהו רכב עם סולם, שיש אפשרות מיוחדת להתקין עליו בקצה אלונקה. החילוץ עצמו מהאלונקה עליה שכבה האישה לאלונקה שעל רכב החילוץ לקחה דקות ספורות. הוצאנו אותה מהדירה דרך המרפסת והורדנו אותה למטה בליווי פרמדיק".

האישה פונתה לבית החולים "מאיר" להמשך הטיפול.