תושבי שכונת הרצליה ב', טוענים כי השיפוץ שמבצעת העירייה בשכונה אינו נגמר והפך את חייהם לבלתי נסבלים. לטענת התושבים השיפוץ נמשך כבר למעלה משנה ואף נראה רחוק מסיום.

במכתב ששיגר השבוע נציג השכונה, אלי יעקבי, מסיעת "להשאיר את הילדים בהרצליה", לראש העירייה, יעל גרמן, הוא ציין: "קבלני העירייה מבצעים סלילת כבישים ומדרכות ללא התייחסות למבנים ולבתי האזרחים המצויים ברחובות הרצליה ב'.

"מזה כשנה התושבים סובלים מידי יום ולילה את רעש פטישי ומכונות השיפוץ, החל משעות הבוקר עם כניסת המשאיות לשכונה, ורעש כלי העבודה הכבדים נמשך לאורך היום ועד הלילה. בעלי רכבים רבים בשכונה כבר החליפו מספר פעמים את צמיגיהם בשל האבנים החותכות את הצמיגים, המונחות באמצע הדרך. כל רחוב שטופל, נסלל מספר פעמים ולאחר זמן מה פורק ונפתח מחדש.

"תושבי השכונה דורשים ממך, ראש העירייה, לטפל במיידית בכל הליקויים, ולשתף את התושבים בתוכניות התכנון והבנייה, למען תסתיים העבודה האינסופית, שסופה אינו נראה באופק".

בנוסף לכך, התייחס יעקבי לבעיית בטיחות בסמוך לבית הספר ברנדיס שבשכונה. לטענתו, בעבר הוא ביקש מהעירייה כי תקים כיכר תנועה בסמוך לבית הספר, על מנת להאט את התנועה ברחוב, "כך שילדי בית הספר יוכלו לחצות בבטחה את הכביש". לטענתו, במקום זה העירייה החליטה לבנות ברחוב אי תנועה.

מהעירייה נמסר בתגובה: "בכל רחוב בו פועלת העירייה, מקבלים התושבים את כל המידע בעניין הסדרי העבודה ונהליה עוד בטרם התחלתה. כמו בכל בעיר מתוקנת, כל רחוב העובר שיפוץ סגור לתקופת השיפוץ, למעט מעבר הולכי רגל, שכן מתן אפשרות לדיירי הרחוב להיכנס עם כלי רכב, מאריכה ומקשה על ביצוע עבודה רציפה תוך זמן קצוב".