מוכרת בחנות הבגדים "טייק" בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה נפצעה היום בכל חלקי גופה לאחר שדלת הכניסה של החנות התנפצה עליה והותירה אותה חתוכה ומדממת. ממד"א ירקון נמסר כי המוכרת פונתה לבית החולים "מאיר" לקבלת טיפול רפואי, כשמצבה מוגדר קל.

מבדיקת "ידיעות השרון" עולה כי המוכרת, צעירה בת 24 מהאזור, ניסתה לפתוח את דלת הזכוכית של החנות, אך משום מה הדלת לא נפתחה. המוכרת הפעילה על הדלת לחץ, וכזו נפתחה לבסוף היא לפתע התנפצה.

רסיסי הזכוכית של הדלת פגעו במוכרת ופצעו אותה בכל חלקי גופה. גורמים בקניון הזעיקו את מד"א וכעבור דקות אמבולנס הגיע למקום.

מדובר מד"א ירקון, מיקי כפרי, נמסר: "ההודעה על פציעתה של הבחורה הגיע לכונני מד"א שלא היו במשמרת עבודה, ולמזלה של הצעירה, הם היו בקרבת מקום, וכך היא קיבלה עזרה רפואית מקצועית תוך דקות ספורות. הפרמדיקים שהגיעו למקום עם האמבולנס מספר דקות מאוחר יותר כבר מצאו אותה חבושה ורגועה, מוקפת באנשי הביטחון של הקניון.

אחד הפרמדיקים שטיפל במוכרת, אורן חורש ממד"א ירקון: "כשהגענו למקום הצעירה היתה בהכרה מלאה וישבה ליד הדלת המנופצת. היא סבלה מחתכים בכל חלקי גופה ומחתך עמוק במיוחד, שדימם באופן מסיבי, ביד ימין. להמשך הטיפול, פינינו אותה לבית החולים מאיר במצב קל".

בעלי החנות סירבו להתייחס לאירוע.