בשורות טובות לתושבי שכונת נוה עמל בהרצליה: העירייה מתכננת שיפוץ יסודי של רחוב כצנלסון, הרחוב הראשי בשכונה. תוכנית הפיתוח הוצגה לתושבי השכונה היום, כאשר הם נפגשו עם סגן ראש העירייה יהונתן יסעור. עלות השדרוג והפיתוח תהיה 15 מיליון שקלים.

הבעיה המרכזית עליה הלינו תושבי הרחוב במשך שנים הייתה התנועה המהירה של כלי רכב ברחוב. "ברחוב אירעו לא פעם תאונות דרכים", אומר יו"ר ועד השכונה, אשר צארום.

על מנת למתן את מהירות כלי הרכב ברחוב יוקמו בכמה נקודות כיכרות ויוקמו מפרצי חנייה, מה שיפתור את אחת הבעיות המרכזיות הנוספות של הרחוב, מצוקת החנייה. השתתפות תושבי הרחוב בפיתוח מוערכת בכעשרת אלפים שקל לבית, כאשר הבתים ברחוב צפויים להעלות את ערכם עם גמר העבודות.

יסעור מסר כי "הרחוב כולו צפוי לעבור מהפך. הכביש יחודש, המדרכות הישנות ירוצפו, ורוחב הכביש שאינו אחיד בכל קטעי הרחוב יוסדר ויקבל צורה אחידה. בנוסף, יוסדרו הגישות והשערים לאורך רחוב כצנלסון משדרות ירושלים עד רחוב י.ל. פרץ".

"כמו כן נתקין תאורת רחוב חדשה, נשתול כיכרות למיתון התנועה ברחוב, ויוקם פארק בשטח 17 דונם בכניסה לשכונה", מוסיף יסעור, "העבודות צפויות להתחיל בחודש יולי באמצעות החברה לפיתוח הרצליה, ולהימשך שנה וחצי. כדי לא לפגוע בתושבים העבודה תחולק לשבעה מקטעים ברחוב".