במהלך חודש מאי (14-18.5) תארח ישראל את תחרות האירוויזיון ה-33, בה יתחרו זמרים מ-41 מדינות שונות. האירוע, שיתקיים בתל אביב במרכז גני התערוכה, עתיד למשוך על פי ההערכות מעל 20,000 תיירים, בנוסף למאות כתבים ואנשי הפקה.

צילום: אתר המרינה

בהתאם לכך, הרצליה, שמוכרת כאחת הערים התיירותיות המובילות בישראל, תזכה לחשיפה רחבה הן בתקשורת הארצית והן בתקשורת הזרה, שכן מרבית האירועים יסוקרו על ידי כתבים מרחבי העולם, כמו גם כתבים מהאתר הרשמי של האירוויזיון, אליו יש מיליוני כניסות בחודש, ואנשי איגוד השידור האירופאי.

 "האירוע המסוקר הופך לנושא מרכזי בסדר היום האירופאי בתקופה המקדימה ובמהלך התחרות עצמה, ועבורנו זו הזדמנות ייחודית להצגת יתרונותיה התיירותיים הרבים של העיר ברחבי העולם בפלטפורמות השונות. אנחנו שמחים וגאים לארח את משתתפי האירוויזיון בהרצליה, ונערכים לכך מבחינה תיירותית, תוך יצירת אטרקציות ולוח אירועים תואם - חשוב לנו להראות את יופייה של הרצליה בארץ ובעלם", אומרת סגנית ראש העיר ויו"ר החברה לפיתוח תיירות בהרצליה, עפרה בל.

עפרה בל. צילום: פרטי

ראש עיריית הרצליה משה פדלון וסגניתו עפרה בל אירחו את פורום מנכ"לי ומנהלי השיווק של בתי המלון בעיר להרמת כוסית במרינה הרצליה.

במסגרת המפגש, הציג ראש העיר את חזונו לקידום ועידוד התיירות ושמע מהמלונאים רעיונות ונושאים אותם עיריית הרצלייה ביחד עם החברה לפיתוח תיירות יידרשו לקדם. "אחת המטרות המרכזיות שלי היא להמשיך ולפתח את הרצליה כמוקד משיכה לתיירים מהארץ ומהעולם וליזום מהלכים יוצאי דופן שימצבו את הרצליה כעיר חוף תיירותית בינלאומית", הרחיב פדלון.

עפרה בל יו"ר החברה לפיתוח תיירות העניקה סקירה כללית על התוכניות שיתקיימו במהלך הקיץ הקרוב, שעתיד להיות עשיר בפסטיבלים ואירועים בעיר הרצליה המרינה וחופי הים. בל הציגה את חזונה לקדם ולמיצב את הרצליה כאחת מערי התיירות המובילות בישראל.

פורום המלונאים

 בין הנוכחים באירוע: בתמונה (מימין לשמאל): עופר מור - מנכ"ל המרינה, רם לוי – בעלים ומנכ"ל מלון "בנג'מין", גרי קומינס – מנכ"ל מלון השרון, אילן בן חקון מנכ"ל הרודס הרצליה, עפרה בל – סגנית ראש עיריית הרצליה ויו"ר החברה לפיתוח תיירות, משה פדלון – ראש עיריית הרצליה, בועז דורפמן  - מנכ"ל   מלון  ניקס (NYX), גיא קליינמן – מנכ"ל ריץ' קרלטון, עמית קוגל - מנכ"ל מלון פאבליקה ועודד גרופמן - יו"ר התאחדות בתי המלון בתל אביב.