מחריפים את המאבק: גני הילדים בגליל ים ישבתו הבוקר (שני) עד השעה 10:00 בבוקר עקב מה שהם מכנים "אוזלת ידה של העיריה שטרם פעלה להסיר את האנטנות המצויות ברחוב הרב קוק הסמוכות מאוד לאשכול ארבעת הגנים ברחוב נתן אלבז. 

אשכול הגנים בגליל ים. צילום: פרטי

בכוונת ההורים גם להפגין מחר (שלישי) בפעם השלישית בנושא: "זהו עוד צעד במסגרת המחאה שלנו נגד אוזלת ידה של העירייה בכל הקשור להסרת האנטנות במקום", נמסר, "העירייה נותנת תירוצים שונים באשר לחוסר פעילותה בנושא, וכל התירוצים הללו לא יכולים לשנות את העובדה הברורה שבכל בוקר הילדים של 'מטוגנים' כמו שניצלים בשל הקרינה הגבוהה". 

מעיריית הרצליה נמסר: "הגורם היחיד בעל הסמכות והאחריות להקמה וההפעלה של אנטנות סלולריות הוא המשרד להגנת הסביבה. כחלק מאישורי ההפעלה של האנטנה – דורש המשרד מהחברה הסלולרית לבצע בדיקות קרינה – ורק במידה והן תקינות מאושרת הפעלתה. למרות זאת, על מנת להסיר כל ספק , הורה ראש העיר לבצע בדיקה חוזרת של מידת הקרינה באיזור ובמוסדות הציבור הנמצאים בקרבת הבניין. היה ותהיה חריגה מהמלצות המשרד להגנת הסביבה, עיריית הרצליה תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה להסרת האנטנה. חשוב לציין בהקשר זה שבניין בזק עליו נמצאות האנטנות עומד בפני הריסה"