צילום אילוסטרציה: Pixabay

אחרי "קו הקיץ" שמפעיל תחבורה ציבורית ל-20 מקומות בילוי ואחרי היוזמות הפרטיות להפעלת אוטובוסים בשבת בהרצליה ובערים הסמוכות – מגיע מהלך נוסף. עיריית הרצליה תממן הסעות מרחבי העיר לפעילויות במועדון הנוער בימי שישי בערב. כך הכריזו ראש העירייה משה פדלון וחברת מועצת העיר דניאל אייזנברג, מחזיקת תיק התחבורה, בערב פתיחת מושב מועצת הנוער שהתקיים השבוע.

מדובר במהלך שהגיע בעקבות בקשות מטעם מועצת הנוער ובימים הקרובים יעבירו נציגי המועצה את פריסת המיקומים להסעות בשישי. ״אנו שמחים על האוזן הקשבת שגילינו בקרב הנהלת העירייה, ועל שיתוף הפעולה”, אמר יהונתן ברוסילובסקי, יו”ר מועצת הנוער העירונית. "צעד זה יאפשר לנו לממש את יעדנו לפעול לקידום תרבות הפנאי של הנוער בעיר”.

פדלון: ״כרשות מקומית נפעל לפתח את אפשרויות הפנאי והתעסוקה של בני הנוער, נמשיך לייצר פעילות חינוכית משמעותית, ונספק את האמצעים הנדרשים כדי לממשה. בין אלו, חובתנו לתת מענה לצרכי בני הנוער בעיר, שיבטיח גם את שלומם וביטחונם בדרכים". אייזנברג הוסיפה: ״שמחתי להשתתף באירוע פתיחת המושב. ראש העירייה ואני התחייבנו להיות קשובים לצרכי בני הנוער לאורך כל ימות השבוע".