משטרת ישראל עצרה על חם 2 גברים ואישה בחשד כי סחטו גברים על רקע נטייתם המינית.

צילום המחשה: shutterstock

לפני כשבוע התקבלה במשטרת ישראל תלונה מתושב אזור השרון שמסר כי נסחט ע"י אחרים, בשל נטייתו המינית. מהחקירה עולה כי השניים מכירים היכרות מוקדמת והחשוד הזמין אותו לפגישה בעלת אופן מיני בת"א. כשהמתלונן הגיע למפגש, הבחין בשותפתו של החשוד ושניהם דרשו מהמתלונן להעביר לידיהם 200 שקלים.

בהמשך, אף ליוו אותו לכספומט קרוב ודרשו ממנו כסף נוסף. זמן קצר אחרי, החשוד דרש מהמתלונן בשיחה טלפונית 3,000 שקלנוספים במזומן ואם לא יעביר לו, החשוד יפרסם סרטונים של המתלונן שהינם בעלי אופי מיני וכן יפיץ את נטייתו המינית ברבים. או אז גמלה בליבו של המתלונן ההחלטה ללכת לתחנת המשטרה ולהתלונן נגד החשודים.

ביום שלישי האחרון 19.2.19 קבעו החשודים והמתלונן להיפגש בעזריאלי בת"א. יחד עם המתלונן, הגיעו למפגש גם שוטרים במסווה ומיד לאחר העברת הכסף מהמתלונן לחשוד, השוטרים עצרו את החשוד ואת שותפו ובן זוגו שהיה בסמוך וצילם את המפגש. לאחר מעצרם, זומנה לחקירה שותפתו של אחד החשודים ולאחר חקירתה, היא נעצרה.

במקביל, התקבלה תלונה נוספת, מגבר מאזור השרון, שמסר כי הוא נסחט באופן דומה ע"י אחד החשודים ועל אותו רקע ומהחקירה התברר כי נסחט בדרישה לשלם 20,000 שקלים או שיפרסמו ברבים את נטייתו המינית.

אתמול התקיים דיון בהארכת מעצרם של החשודים (20, 18, 20 מת"א) בבימ"ש השלום בפ"ת. מעצרם של שניים מהם הוארך ביומיים ועד היום. מעצרו של החשוד השלישי הוארך ב-4 ימים ועד מחר.