צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

טרגדיה בהרצליה: נהג משאית כבן 50 נמחץ הבוקר (ראשון) למוות כתוצאה מהתדרדרות המשאית שלו לתוך קיר ברחוב החיצים. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

דובר מד"א, זכי הלר : בשעה 07:55 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על הולך רגל שנמחץ ממשאית ברחוב החיצים בהרצליה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר בשנות החמישים ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

חובש על אופנוע מד"א איציק אביטן סיפר: "כשהגענו למקום המראה היה קשה, ראינו משאית שהתנגשה בקיר ומחצה גבר בשנות החמישים, הוא היה מחוסר הכרה , ללא דופק וללא נשימה עם חבלה רב מערכתית, בעזרת הכבאים הוא חולץ , ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותו במקום."

חובשי מד"א - מתנדבי 'הצלה הצלה פתח תקוווה' הוזעקו לרחוב החיצים בהרצליה עקב דיווח על אדם שנפגע ממשאית.

רפאל נהרי חובש ביחידת האופנועים של מד"א - הצלה פתח תקווה הוסיף ; מדובר בגבר כבן 50 שנמחץ בין המשאית לגדר בטון , הוא היה עם פציעה אנושה ולא נותר לפראמדיקים של מד"א אלא לקבוע את מותו במקום.

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "כבן 50 נהרג כתוצאה מפגיעת משאית ברחוב החיצים בהרצליה. בני מנלה חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה: 'לדברי עוברי אורח מדובר בנהג משאית שמשאיתו מחצה אותו על גדר בחצר ביתו. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל'".

מדוברות המשטרה נמסר: לפני זמן קצר התקבל דיווח במשטרה על משאית גרר שהתדרדרה ברח' החיצים בהרצליה ומחצה את נהגה. מד"א קבעו את מותו של הנהג (50, הרצליה) במקום. כוחות המשטרה במקום לבדיקת נסיבות התאונה".