אחרי 57 שנה ייסגר ככל הנראה מחר (חמישי) המוסד המיתולוגי ברחוב בזל בהרצליה פיתוח אחרי שלא נמצא לו קונה, כך מפרסם דני שדה כתב "כלכליסט". 

מלון תדמור שבתוכו מצוי בית הספר. צילום: Limor Noah, ויקיפדיה

בית הספר תדמור מפעיל קורסים מקצועיים, וכן תיכון בו לומדים עשרות תלמידי כיתות י' וי"א.  הוא הוקם ב-1962 כחברה ממשלתית לענף המלונאות (שבינתיים עבר לבן גוריון) והעמיד דורות של בכירים בענף בארץ ובחו"ל. עם השנים התמקד בית הספר בלימודי הגסטרונומיה ובקורסים מקצועיים לטבחים. 

בשנת 2005 החליטה ועדת השרים לענייני הפרטה לקדם את הפרטתו של בית הספר. בפועל הנושא לא קודם, ובשנת 2012 נערכה בדיקה בנושא של מבקר המדינה. במהלך 2016 נעשו צעדים לקדם את הליך ההפרטה, בליווי ועדת הכספים של הכנסת. החברה נכנסה להליך פירוק מרצון, ומונה מפרק ברי בן ציון אשר אמור להכין אותה להעברה לזכיין פרטי. אלא שקונה לא נמצא והחוב תפח.

ב־11 במרץ השנה הודיע המפרק, ברי בר־ציון, כי אין מנוס מהפסקת פעילות המוסד. המהלך הושהה ל־14 יום ואחרי שלא קיבל כל תשובה רשמית, החליט לסגור את בית הספר ביום חמישי. 

ממשרד התיירות נמסר כי הם מחפשים דרך שלא לסגור, או חלופות שיאפשרו לתלמידים להמשיך בלימודיהם.

ממשרד האוצר נמסר: "בשל כישלון ההפרטה, שותפים המשרדים הרלוונטיים לדעה כי יש להביא לסגירה מסודרת, ונבחנות חלופות להליך שייתן מענה לתלמידים, לצד שמירה על אחריותנו לכספי הציבור".