ביום שישי 15.2.19 לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח בגין דקירה במועדון ברח' התעשייה ברעננה.

צילום המחשה: shutterstock

מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי מהמקום פונה לביה"ח מאיר גבר (20, רעננה) כשהוא דקור בגופו וכשמצבו מוגדר קל עפ"י גורמי רפואה. עוד באותו הלילה ובעקבות חקירה מהירה של החוקרים, שוטרים הגיעו לדירתם של 2 חשודים בדקירה. החשודים (20,22), אחים, אותרו בדירתם ברח' דובדבן בהרצליה והם נעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה. למחרת נעצר הדקור ((הוא גם המתלונן) בחשד לתקיפה במועדון, קודם לדקירה.

חקירה אינטנסיבית ומאומצת של חוקרי המשטרה העלתה כי באותו ערב התקיימה מסיבה במועדון וסמוך לשעה 01:30, במבוא הכניסה למועדון, החל וויכוח בין מעורבים שונים שכלל דחיפות הדדיות בהם היה מעורב גם החשוד (22). בהמשך, התפשט הוויכוח גם בין המתלונן לאחיו של החשוד, בעקבותיו רץ החשוד למועדון, נטל בקבוק זכוכית, שבר אותו וניגש לעבר המתלונן. בהמשך, החשוד פצע אותו עם שברי הבקבוק בעורף.ולמרות ניסיונות של אחרים לחצוץ בין השניים, החשוד דחף את המתלונן והמשיך להכות אותו באמצעות החפץ החד, תוך שהוא מטיח בו אותו פעם אחר פעם בגופו.

כתוצאה מהתקיפה, נגרמו למתלונן חתכים שונים וארוכים בכל חלקי גופו.

החשוד נעצר כאמור ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. היום בכוונת מחלקת התביעות להגיש נגד החשוד בבימ"ש השלום בכפ"ס כתב אישום בעבירה של פציעה כשהעבריין מזויין, יחד עם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו. 2 החשודים האחרים שוחררו בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית.

עוד לציין כי כבר ביום אירוע הדקירה, הבעלים של המועדון זומן לתחנת המשטרה ונערך לו שימוע, בשל ניהול עסק ללא רישיון וכן בשל העובדה שהתרחש אירוע פלילי במועדון שלא דווח למשטרה. בסיום השימוע ובשל סכנה לשלום הציבור ובטחונו, הוחלט על סגירת המועדון למשך 30 ימים ועד ליום 16.3.19.