נפרדים. סניף "עד העצם" הרצליה | צילום: עמית שעל

עולם המסעדנות של הרצליה פיתוח מאבד את האם המייסדת: מסעדת "עד העצם" צפויה להיסגר בעוד כשבועיים לאחר שלושה עשורים של פעילות. בתוך חלל המסעדה יוקם סניף נוסף של "עד העצם אקספרס".

"לאחר שלושה עשורים מאז הקמתה של מסעדת 'עד העצם' בהרצליה, החלטנו להקים רשת מסעדות אקספרס שתהיה נגישה לכולם", מסבירים ברשת את המהלך ההדרגתי. "מדובר ברשת מסעדות מזון מהיר איכותית ביותר בסגנון אמריקאי. המסעדה מבוססת על תפריט מצומצם ביותר של המבורגר מבשר טרי, צ'יפס ושתייה עם אפשרות מילוי חוזרת (re-fill). 'עד העצם אקספרס' שמה לה למטרה להיות הכי טובה בכל פרמטר ולעשות את זה בדרך הפשוטה ביותר, האיכותית ביותר ובמחיר הטוב ביותר".

מסעדת "עד העצם" הייתה המסעדה הראשונה שנפתחה בהרצליה פיתוח, בין עשרות מוסכים ומפעלים. את המקום הקים המסעדנים יורם וארי ירזין. לפני מספר שנים מכרו השניים את המקום לשותף אפי שמש, שהקים את מותג "עד העצם אקספרס" - רשת שלה 11 סניפים ברחבי הארץ.

הסניף בהרצליה יהפוך למעשה לסניף ה-12 ויציע במקום מנות מגוונות, תפריט מצומצם ובו בין היתר: שלוש מנות המבורגר (רגיל, כפול ומשולש, 45-60 שקלים לארוחה מלאה), נאגטס, צ'יפס, טבעות בצל, צ'ורוס, בירה ושתייה קלה.

ממסעדת "עד העצם" נמסר בתגובה: "המותג 'עד העצם' עובר בימים אלו התחדשות ומיזוג תחת מותג הדגל 'עד העצם אקספרס' החוגג החודש את פתיחת הסניף ה12 שלו. הסניף החדש בהרצליה פיתוח, שיושק בחודש הבא, יהיה הגדול ביותר של הרשת ויכלול לצד מנות הדגל של הרשת גם מגוון מנות חדשות ועדכניות המותאמות ל-2018. עד העצם מאמינה שכל דלת שנסגרת, פותחת 5 חדשות".