בית ספר "גורדון" | צילום: עיריית הרצליה

הישג לבית ספר "גורדון" בהרצליה: בית הספר זכה בפרס החינוך המחוזי של משרד החינוך (מחוז תל אביב) לשנת הלימודים תשע"ח, ומתמודד על זכייה בפרס החינוך הארצי שייקבע בחודש אפריל. זוהי הזכייה השנייה בפרס המחוזי עבור "גורדון", שמנוהל על ידי בלה בסן.

פרס החינוך הוא הפרס היוקרתי ביותר המוענק על ידי משרד החינוך ונקבע על פי 14 קריטריונים, בהם למידה משמעותית, קידום תהליכי הוראה למידה והערכה, פיתוח תוכניות לימודים בסביבות למידה מגוונות, שיתוף הורים ועוד.

בית ספר גורדון זכה בפרס היוקרתי בזכות הפדגוגיה הייחודית, העשייה החינוכית-ערכית- חברתית, ההישגים הגבוהים, המקצועיות של הצוות החינוכי והשותפות הטובה עם כל באי הקהילה.

ביום חמישי האחרון הגיעה לבית הספר ועדת השיפוט הארצית ועקבה מקרוב אחר העשייה החינוכית, כולל תהליכי למידה והוראה המתקיימים במסגרת פרויקטים כמו "כשאמנות וחינוך נפגשים" ו"ואהבת לרעך כמוך". ועדת הפרס המחוזית בירכה את בית הספר כמצטיין מחוזי וכאחד משמונת בתי הספר היסודיים המצטיינים בארץ.

ראש העיר משה פדלון: "הזכייה בפרס החינוך מעידה על כך שבית הספר מהווה דוגמה ומופת לאיכות, לחדשנות וליצירתיות בהוראה". מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, הוסיף: "ברכות לבית ספר גורדון על הזכייה. זוהי עדות נוספת לרמה הגבוהה של מערכת החינוך העירונית שלנו שמובילה את התלמידים והמורים לחוויית לימוד מאתגרת ומעמיקה".