בהצלחה. הייבלום | צילום: פרטי

ישיבת הנהגת הורים חגיגית התקיימה אתמול (ב') בתיכון "ראשונים", לראשונה מאז פתיחת שנת הלימודים. במהלך הישיבה התקיים טקס פרידה מהנהגת ההורים היוצאת וכן נבחרה הנהגת הורים חדשה.

בישיבה נכח גם ראש העיר, משה פדלון, שאמר כי הוא רואה בתיכון "הראשונים" מוסד חשוב של העיר הרצליה, ציין כי הוא מוקיר את בית הספר ופועלו, מעריך מאוד את העשייה הפדגוגית וימשיך לתמוך בבית הספר על מנת לקדמו. בנוסף ציין פדלון כי הקפאת תוכנית הבנייה בשמשון הגיבור בעינה עומדת וכי כמובטח, בשנת 2018 יחל השלב הראשון בשיפוץ בית הספר לרווחת התלמידים.

בהמשך הערב נערך טקס הוקרה קצר לראשי ההנהגה היוצאת, היו"ר אייל פביאן, אילן קרומר ורחלי פלומין, אשר הובילו את ההנהגה לאורך השנים האחרונות. לאחר מכן נערכו הבחירות וליו"ר ההנהגה נבחר אריק הייבלום, אב לשלושה. בתו הברוכה של הייבלום היא תלמידת כיתה י"א בתיכון "ראשונים". הייבלום, מנהל כספים בסטארט אפ בתחום המכשור הרפואי, משמש כגזבר ההנהגה בחטיבת "זאב" ומוביל יחד עם סיירת ההורים את נושא המאבק באופניים החשמליים וחבישת קסדה.

"יחד עם רוית אלקיס יגרמן, מיכאל רוסק וחברים רבים אחרים, אנחנו מתכוונים להוביל את בית הספר קדימה אל מול האתגרים הקיימים והחדשים", מסר הייבלום. "בכוונתו לפעול ביחד עם מנהלת בית הספר וצוות המורים, בשיתוף פעולה מלא עם ראש העיר וראשי העירייה ואגפיה ועם ועד ההורים העירוני, כפי שהיה עד כה וביתר שאת, למען תלמידי בית הספר".

כן ציין הייבלום, יו"ר ההנהגה הנכנס, כי "ההנהגה בראשותו מתכוונת לעקוב באופן מתמשך אחר יישום ההבטחות שניתנו והתקדמות פרויקט השיפוץ בבית הספר עד להשלמתו בשנת 2019".