צילום: אסף פרידמן

במסגרת הרפורמה במערך התחבורה הציבורית בהרצליה, התווספו בשבוע שעבר עשרות תחנות חדשות ברחבי העיר כחלק מהקווים העירוניים החדשים.

כזכור, עיריית הרצליה משלימה בימים אלה את "הרצלית" - הרפורמה לשדרוג וארגון מחדש של קווי התחבורה הציבורית העירוניים, הפועלים בעיר באמצעות חברת "מטרופולין", הגברת תדירותם, הגדלת שעות הפעילות של התחבורה הציבורית וכיסוי מרבי של חלקי העיר.

בין המקומות שבהם הוצבו התחנות, רחובות: הסדנאות, החושלים, שנקר, שמעוני, יוסף נבו, טשרניחובסקי, דרך ירושלים, הדר, קהילת ציון, בית"ר, רזיאל, יהודה הנשיא, בן גוריון, בית העלמין בפינסקר, ז'בוטינסקי ובית העלמין העירוני החדש בגליל ים.

ראש העיר משה פדלון אמר "התחנות הנוספות, כמו גם פיתוח מערך הקווים החדש – 'הרצלית',  נועדו לשפר את התחבורה הציבורית בעיר ולתת פתרון טוב ויעיל לציבור הנוסעים, כך שהם יוכלו להגיע לכל מקום ברחבי העיר במהירות ובנוחות".

מ"מ וסגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק התחבורה, מאיה כץ, אמרה כי "הוספת תחנות האיסוף וההורדה הינן חלק מהרפורמה החדשה מתוך התחשבות בצרכי האוכלוסייה בעיר ועל מנת להקל על הציבור. בכוונתנו להמשיך ולפעול להחליף ולשדרג את התחנות הקיימות בעיר במטרה, להבטיח את נוחותם ורווחתם של הנוסעים".