התור הלא נגמר בקניון שבעת הכוכבים- תור לג'ימבורי, תור למקדונלדס, תור לפיצה. החיים שלנו הפכו בחודשיים האחרונים לתור מתמשך, משל היינו נתינים רוסים בתקופה הקומוניסטית. מיזוג האוויר, החנייה המסודרת ואטרקציות כמו באולינג וקולנוע משכו את תושבי העיר - משפחות ורווקים כאחד לקניון, שנראה לפרקים בגלל העומס כמו לב עיר בירה אסיאתית.

סליחה, מה מחלקים פה? התור לג'ימבורי בקניון | צילום: אסנת גורארי טייב

הרעש המעצבן מהגינות הציבוריות- כמה פעמים במהלך הקיץ חשבתם לפתוח את החלון ולצעוק "שקט, ישנים פה!", אבל אז תפסתם את עצמכם ואת העובדה שאתם לא בני 90, סגרתם בחזרה את החלון ופשוט ניסיתם להירדם כשברקע רעש מכיוון הגינה הציבורית הסמוכה לביתכם. לעתים לווה הרעש רק בקולות עזים של צחוק ודיבורים, אך לעתים הצטיידו בני הנוער גם ברמקולים והשמיעו לכם את מיטב להיטי 2017.

"שקט חוליגנים, או שנקרא למשטרה" | צילום אילוסטרציה: גיל לרנר

אזור התעשייה כמשחקייה אחת גדולה- תודו, לרובנו אין ברירה ובשלב מסוים במהלך החופש נאלצנו להביא את הילדים איתנו לעבודה. עבורם זו חוויה, אך עבור שאר העובדים? קצת פחות. בחודש האחרון הפך אזור התעשייה בהרצליה, על שלל משרדיו ומסעדותיו, לגן ילדים אחד גדול. את חבורות הגברים עם תג העובד על הבגד בזוזוברה ובג'ויה החליפו אבות או אמהות עם ילדיהם. את השיחות על נדל"ן וכדורגל החליפו שיחות כגון: "תסיים את הצלחת ואז נקנה לך גלידה בסיציליאנית".

ככה קיווינו שייראה יום עם הילדה במשרד | צילום אילוסטרציה: Sutterstock

העומס המרגיז במשרד הפנים- ידוע כי בחודשי הקיץ גוברת הפעילות במשרדי הפנים ברחבי הארץ, אך השנה נרשמו בסניף המקומי ברחוב הדר תורים חריגים שהגיעו עד לפלאפל של חיים. חוסר ההערכות של משרד הפנים לקראת מהפכת הדרכונים הביומטריים, יצרה כאוס בסביבת משרד הפנים ומחוצה לו, שכן המקום לא הצליח להכיל את כמות הממתינים העצבניים. אלו נצפו משוטטים ברחובות, מחפשים תעסוקה. אבל היי, אולי זה לפחות הגביר את מחזור העסקים של בתי העסק הסמוכים.

תורים עד הפלאפל של חיים. משרד הפנים בהרצליה | צילום: אסנת גורארי טייב

"פארק הרצליה בידינו"- כעת, כשהסתיים החופש הגדול, יזכו תושבי הרצליה לקבל חזרה את הפארק שלהם אשר הזכיר יותר בחודשים האחרונים את במת הפסטיגל. הרוכבים, הרצים והצועדים יוכלו לחזור לשגרת האימונים הרגילה שלהם ללא הצורך להיתקל בהורים וילדיהם על המסלול. ואולי, רק אולי, יסכימו הציפורים לנדוד חזרה לפארק, אחרי שהעדיפו להקדים את עונת הנדידה בעקבות מירוץ הילדים, יריד האיכרים והופעת צלילי קיץ שהתקיימה במקום.

מתגעגעים לצפצוף הציפורים בפארק | צילום: עיריית הרצליה