רוכב אופנוע בן 30 נפגע ממשאית היום (ד') בכביש 55 ונהרג במקום. לפי דיווח משטרת ישראל, התאונה אירעה על כביש 55 בחלק שבין צומת אושילנד לבין קניון G. גורמי רפואה שהגיעו למקום קבעו את מותו של רוכב האופנוע.

כמו כן נמסר מהמשטרה: "נהג המשאית הפוגעת נמצא במקום. שוטרים ובוחני תנועה נמצאים בזירה ונסיבות התאונה ייבדקו".

האופנוע לאחר התאונה | צילום: דוברות זק"א

מדוברות מד"א נמסר: "בשעה 14:33 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על רוכב אופנוע שנפגע משאית ברחוב עתיר ידע בכפר סבא. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 30 עם פגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים וקובעים את מותו".

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א אייל דוידזון סיפר: "על הכביש במרחק של כ 10 מטר מהאופנוע המפורק שכב הרוכב כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, ביצענו מספר בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

ישראל גודלבסקי מפקד זק״א שרון, אמר: ״מדובר בזירה קשה ומזעזעת, רוכב אופנוע כבן 30 שנפגע בעוצמה ממשאית, כתוצאה מההתנגשות האופנוע התפרק לגמרי במקום, כשהגעתי לזירה, ראיתי את הרוכב שרוע במרכז הכביש עם פגיעה קשה וללא הכרה, לצערי צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותו במקום. צוות זק״א מרחב שרון מטפלים בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה במקום".

מקום התאונה | צילום: דוברות מד"א

כזכור, במרץ שעבר נהרגה תושבת כפר סבא נופר מועלם רווח (23), אם טרייה, בצומת נווה ימין הממוקמת פחות מ-800 מטרים ממקום התאונה היום. יומיים לפני מותה של רווח, נהרג רוכב אופנוע כבן 30, אף הוא מפגיעת משאית, על כביש 55 בסמוך לצומת קבר בנימין.