נהגת מבוגרת שנסעה אתמול (ה') בשעה 15:04 ברחוב חנקין בהוד השרון, איבדה ככל הנראה שליטה על רכבה, ונכנסה למעגל התנועה בפינת רחוב המגן כשהיא בכיוון ההפוך. לאחר מכן הנהגת עלתה על מעגל התנועה, התהפכה והתנגשה ברכב ללימוד נהיגה שהגיע מהכיוון השני. באורח נס היא נפגעה קל בלבד, נזק נגרם לשתי המכוניות. התאונה תועדה על ידי מצלמות האבטחה במקום (בסרטון מצורף למטה).

סולומון על רקע המכונית ההפוכה. נגמר טוב | צילום: איחוד הצלה - הדף הרשמי

ואם הסיפור הזה אינו מוזר לכם מספיק כשלעצמו. מיד לאחר התאונה הגיע למקום רכב חתן מעוטר בסרטים, כדי להעניק לה טיפול. מהודעה שהוציא ארגון איחוד הצלה עולה כי אריאל סולומון, חובש ברשת המתנדבים של הארגון, ליווה את חברו לחתונתו, כשקיבל את ההודעה על רכב שהתהפך. סולומון שהיה הכי קרוב לאירוע התאונה, לא התבלבל והודיע לחתן המיועד שהם חייבים להגיע למקום.

סולומון והחתן הגיעו במהרה, והחובש הגיש טיפול לנהגת הרכב שכאמור נפגעה קלות בלבד. לפי הודעת איחוד הצלה, לאחר מכן, "עזב אריאל את המקום והם המשיכו ליום המאושר של חברו ברכב החתן".

צילום סרטון האבטחה מתוך הרשתות החברתיות (נשמח לתת קרדיט לצלם)
יש לציין כי התאונה מגיעה שבוע בדיוק לאחר תאונה דומה במעגל תנועה ברחוב האורנים בעיר, במהלכה איבדה נהגת בת 72 שליטה על מכוניתה ופגעה בעמוד חשמל. גם במקרה ההוא, למרבה המזל, זה נגמר עם פציעה קלה בלבד.