מאיה כץ בכנס | צילום: תהילה אברהם

באירוע שנערך אמש (שלישי), התכנסו כמה מאות מתושבי הרצליה לכנס להשקת קמפיין הבחירות של מאיה כץ לראשות עיריית הרצליה וסיעת "קהילה, צעירים וסביבה נטו" למועצת העיר.

כץ חשפה באירוע חלק מחברי הסיעה שיתמודדו בבחירות הקרובות, המצטרפים לחברי הסיעה הנוכחית גרי גוזלן ועו"ד יונתן יעקובוביץ. בהם: ד"ר שמשון שושני (81), מנכ"ל משרד החינוך לשעבר; כרמונה רפאל (47), יו"ר וועד ההורים בבית ספר אילנות; נפתלי מנהיים (71), לשעבר מנהל יכון הראשונים וכיום מנכ"ל מכללת הגמלאים בעיר; ענת רודוניה (28), סגנית יושב ראש אגודת הסטודנטים היוצאת במרכז הבינתחומי; אריק ליברמן (61), חבר בוועד ההורים העירוני; תמר סטולרו (79), פעילה חברתית ועומר נאור (25), סטודנט ויזם בחיי הלילה.

"אני אתרום את תרומתי למאיה בבניית תוכנית אסטרטגית שתהפוך את מערכת החינוך בהרצליה למובילה במדינת ישראל ועם מאיה אפשר לעשות את זה”, אמר בכינוס ד"ר שושני שמתגורר בשכונת נווה אמירים, ושבינו לבין כץ מפרידים כחמישה עשורים. 

"היום, אחרי עשור שנותיי במגזר הציבורי, בהן הכרתי מקרוב את המערכת המקומית והארצית, את התקציבים, את עבודת הרשות המקומית, את ניהול הוועדות, התאגידים והחברות העירוניות, את עובדי העירייה המדהימים -  אני יודעת שאני אהיה ראש עיר מצוינת", אמרה כץ. "אוביל להפיכת מערכת החינוך בהרצליה לאחת המובילות בישראל. כזו שלא זקוקה שהורים שיתחזקו את ציוני התלמידים עם שיעורים פרטיים. אני רואה מערכת חינוך עירונית שלא תוותר על אף תלמיד ולא תוותר ל-אף תלמיד".

בהתייחסות לנושא התכנון והבנייה אמרה: "אנו נוביל לתכנון תכנית מתאר המותאמת לצרכי התושבים, להתחדשות עירונית שפויה ומידתית, שמתעדפת קודם כל את בתי התושבים לפני כל פרויקט גרנדיוזי".